Sourozenecké vztahy a rivalita
online seminář pro pěstouny a poručníky

3 hodiny vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci Dobrovolníci a stážisti

16. 5. 2024 od 15:00 do 18:00 Online

Seminář je aktuálně zcela obsazen. Pokud chcete být informování o uvolnění místa, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Sourozenecké vztahy a rivalita

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY,

pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

Soupeření, nevraživost, rivalita, do určité míry mezi sourozenci běžný jev. Někdy se však konflikty mohou vystupňovat natolik, že narušují chod domácnosti. V rámci semináře budeme věnovat pozornost způsobům, jak z pozice dospělého můžeme pomáhat sourozencům vyrovnat se s pocity, které v sourozeneckých vztazích přirozeně přicházejí, a položit tak základ dobrého vztahu mezi sourozenci nejen v jejich dětství, ale i v dospělosti.


Lektoři

Mgr. Barbora Blažková
Barbora Blažková je psycholožka a psychoterapeutka. Vedle soukromé praxe působí coby dětský psycholog a terapeut ve Středisku pro ohrožené děti ROSA, kde pracuji jak s dětmi, tak s celými rodinnými systémy. Dlouhodobě spolupracuje s několika doprovázejícími organizacemi pěstounských rodin. Coby lektor a psycholog spolupracuje se soukromou poradnou Akademie Rodičovství. Řadu let vedla semináře pro dospívající ve věku 11-15 let v rámci celosvětového projektu sebedůvěry společnosti Dove The Self-Esteem Project.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 750,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.