Léčivé hraní
Dítě, které se může uvolnit do hry, může vynést na povrch hluboké emoce, zážitky či obavy.

4 hodiny vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Osvojitelé Poručníci Dobrovolníci a stážisti

4. 4. 2024 od 9:00 do 13:00 Praha, Klimentská 1246/1

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Léčivé hraní

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY,

pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

Hra má pro dítě zcela zásadní význam. Je to prostor, ve kterém může dítě zkoumat, experimentovat, růst, poznávat sebe, vztahy i fungování světa. Může se v něm připravovat na budoucí události a také zpracovávat ty minulé. Dítě, které se může uvolnit do hry, může vynést na povrch hluboké emoce, zážitky či obavy. Hra v sobě tedy nese léčivý potenciál odžít a zahojit minulé i současné bolesti. V semináři se budeme učit zapojovat se do dětskych her tak, abychom umožnili dětem jejich přirozené sebeléčení. Budeme se učit vytvářet pro dětske hraní bezpečný přijímající prostor, aby v něm děti uměly zpracovat to, co je tíží a co neumí ještě často vyjádřit slovy. 

Lektoři

Bc. Zuzana Junková
Bc. Zuzana Junková
Studovala psychologii, dokončuje výcvik v systemické psychoterapii, zabývá se psychologií a terapií rodiny, výchovou a náhradní rodinnou péčí. Ve své práci vychází z narativní terapie, na řešení orientované terapie a terapie citové vazby (DDP). S klienty pracuje s respektem k jejich vlastním hodnotám a s důrazem na jejich schopnosti řešit problémy a posouvat svůj život chtěným směrem. Žije s manželem a dvěma dětmi v Teplicích.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 1 000,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.