Vliv moderní elektroniky a sociálních sítí
seminář pro pěstouny a poručníky

6 hodin vzdělávání Pěstouni dlouhodobí Osoby blízké dítěti Uzavřená skupina Poručníci

9. 11. 2024 od 9:00 do 16:00 Praha, Klimentská 1246/1

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Vliv moderní elektroniky a sociálních sítí

TATO AKCE JE URČENA PRO UZAVŘENOU SKUPINU PĚSTOUNŮ, SE KTERÝMI BYLA PŘEDM KOMUNIKOVÁNA. OSTATNÍ ZÁJEMCI PROSÍM PRO PŘIHLÁŠNÍ KONTAKTUJTE VEDOUCÍHO AKCE - eva.suchardova@dobrarodiny.cz.

Průměrný dospívající stráví u obrazovky telefonu a/nebo monitoru PC několik hodin denně. Online svět se stává nedílnu součástí života dětí. Celodenní seminář se zaměřuje na problematiku vlivu moderní elektroniky na vývoj mozku včetně možností prevence vzniku závislosti, prozkoumáme možnosti, jak coby dospělí můžeme podpořit děti a dospívající v bezpečném chování v kyberprostoru a budeme společně hledat cesty, jak zajistit, aby se z online světa v našich domácnostech stal dobrý sluha a ne zlý pán.

Lektoři

Mgr. Barbora Blažková
Barbora Blažková je psycholožka a psychoterapeutka. Vedle soukromé praxe působí coby dětský psycholog a terapeut ve Středisku pro ohrožené děti ROSA, kde pracuji jak s dětmi, tak s celými rodinnými systémy. Dlouhodobě spolupracuje s několika doprovázejícími organizacemi pěstounských rodin. Coby lektor a psycholog spolupracuje se soukromou poradnou Akademie Rodičovství. Řadu let vedla semináře pro dospívající ve věku 11-15 let v rámci celosvětového projektu sebedůvěry společnosti Dove The Self-Esteem Project.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 750,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.