Závislostní chování u dětí
Způsoby podpory, prevence a intervence se zaměřením na závislostní chování dětí.

3 hodiny vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci

6. 6. 2024 od 15:00 do 18:00 Online

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Závislostní chování u dětí

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY,

pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

Závislost na telefonu, počítači, sociálních sítích, online hrách, zneužívání návykových látek. Existuje mnoho hrozeb, které mohou děti učinit zranitelnými. 

S pandemií Covid-19 počet dětí, které jsou ohroženy závislostním chováním či jinými duševními onemocněními, ještě několikanásobně vzrostl. 

V nadcházející přednášce o závislostech u dětí proto prozkoumáme některé způsoby podpory, prevence a intervence, které jako pečující dospělí máme, se zaměřením na závislostní chování dětí.

Online semináře se konají na platformách ZOOM, případně MS Teams. Informace o tom, jak se připojit, dostanete po registraci.

Lektoři

Mgr. Barbora Blažková
Barbora Blažková je psycholožka a psychoterapeutka. Vedle soukromé praxe působí coby dětský psycholog a terapeut ve Středisku pro ohrožené děti ROSA, kde pracuji jak s dětmi, tak s celými rodinnými systémy. Dlouhodobě spolupracuje s několika doprovázejícími organizacemi pěstounských rodin. Coby lektor a psycholog spolupracuje se soukromou poradnou Akademie Rodičovství. Řadu let vedla semináře pro dospívající ve věku 11-15 let v rámci celosvětového projektu sebedůvěry společnosti Dove The Self-Esteem Project.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 750,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.