Víkendové vzdělávání pro dlouhodobé pěstouny_Smečno
vzdělávání pro pěstouny

18 hodin vzdělávání Pěstouni dlouhodobí

od 14. 6. 2024 15:00 do 16. 6. 2024 13:00 Smečno

Seminář je aktuálně zcela obsazen. Pokud chcete být informování o uvolnění místa, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Víkendové vzdělávání pro dlouhodobé pěstouny_Smečno

Víkendový vzdělávací seminář, Penzion Smečno

začátek 14.6. v 15:00, konec 16.6. po obědě, kolem 14:00.

Na víkendovém semináři Vám nabídneme dvě zajímavá témata. Prvním tématem budou výchovné tipy při péči o přijaté biologické sourozence nebo při péči o vlastní a přijaté dítě. Školit úskalí vztahů mezi sourozenci bude psychoterapeutka Věra Doušová. 

Dále Vám nabídneme téma zpracovávání náročných emocí, a to jak u pečovatele, tak u dítěte. Tématem Vás bude provázet psychoterapeutka Barbora Blažková. Dozvíte se praktické tipy, jak se s náročnou emocí vyrovnat, aby dále nezasahovala do života.

Bližší informace k organizaci víkendového semináře budeme zasílat emailem přihlášeným účastníkům.

Lektoři

Mgr. Barbora Blažková
Barbora Blažková je psycholožka a psychoterapeutka. Vedle soukromé praxe působí coby dětský psycholog a terapeut ve Středisku pro ohrožené děti ROSA, kde pracuji jak s dětmi, tak s celými rodinnými systémy. Dlouhodobě spolupracuje s několika doprovázejícími organizacemi pěstounských rodin. Coby lektor a psycholog spolupracuje se soukromou poradnou Akademie Rodičovství. Řadu let vedla semináře pro dospívající ve věku 11-15 let v rámci celosvětového projektu sebedůvěry společnosti Dove The Self-Esteem Project.
Mgr. Věra Doušová


Pracuje jako psychoterapeutka individuálně i se skupinami. Vystudovala psychologii a speciální pedagogiku. Absolvovala dlouholetý psychoterapeutický výcvik v Pesso Boyden psychomotorické terapii, výcvik v Dyadické vývojové psychoterapii a řadu kurzů. V současné době se nejvíce zabývá terapiemi dětí s raným traumatem, zejména v oblasti náhradní rodinné péče.


Cena

Položka Cena
vzdělávání 4 500,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.