SEMINÁŘ JE UZAVŘENÝ.
Svátky mívají velkou emotivní hodnotu pro všechny zúčastněné, a tak se mohou stát zdrojem velkých konfliktů. Mnoho rodičů si přeje trávit Vánoce se svými dětmi a k tomu se přidávají žité rituály v rodinách, např.to, že jezdíme k babičce pro kapra a pak chodíme zpívat na náměstí.
Je těžké tyto žité rituály měnit. Jaké jsou ty vaše? A co jste v nové situaci museli změnit vy?
Pojďme se v předvánočním čase společně zastavit a společně hledat. Jaké rodinné rituály chceme dětem předat?
Původně jsem pracovala ve zdravotnictví, ale mateřství a práce s dětmi ve sportovním oddílu mě přiměly ke změně profese a následnému studiu. Nejprve práce v chráněném bydlení pro autisty, pak v azylovém domě pro matky s dětmi mě postupně přivedly k nalezení toho pravého v podobě neziskové organizace působící v oblasti sanace rodiny. Pracovala jsem jako terénní sociální pracovnice v Berouně, Kladně, Praze a věnovala se studiu na UK Praha v oboru pastorační a sociální práce na ETF. Přímá práce v terénu s rodinami, které se potýkají s různými problémy s výchovou dětí, závislostí rodičů či psychiatrickou diagnózou v rodině mě dovedlo až k absolvování 5-ti letého psychoterapeutického výcviku v systemické terapii. Pracovala jsem jako poradce pro oběti trestních činů PMS ČR.
Mám zkušenosti s vedením případových konferencích, koordinováním práce mobilního týmu v rámci rodiny a příbuzenskou pěstounskou péčí. Pracovala jsem jako terapeutka v mobilním hospici.
V současné době terapeuticky pracuji s páry a jednotlivci. Věnuji se intervizní a projektové práci.
Ve volném čase odpočívám na beachvolejbalovém hřišti a na kole s rodinou.
Položka | Cena |
---|---|
vzdělávání | 750,00 Kč |
Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.